مطالب محبوب تماشاگران

ملکه هالیوود درگذشت

جکی استالونه در دو دهه اخیر با استفن مارکوس زندگی می‌کرد اما پسرانش سیلوستر استالونه ۷۴ ساله و فرانک ۷۰ ساله حاصل زندگی مشترک او با فرانک استالونه بزرگ هستند. این چهره سرشناس هالیوودی یک دختر هم به نام تونی دآلتو از زندگی با آنتونی فیلیتی داشت که بازیگر بود و پس از سال‌های مبارزه با سرطان در سال ۲۰۱۲ در ۴۸ سالگی از دنیا رفته بود.

هر چند خیلی‌ها جکی را صرفا مادر سیلوستر استالونه نامدار می‌شناختند اما او در اینستاگرام خودش را “ملکه هالیوود” نامیده بود و دستی هم در دنیای اختربینی و ستاره‌شناسی داشت. از جلوه‌های حضور خانم استالونه در دنیای ورزش علاوه بر تربیت یک پسر عضلانی به نام سیلوستر، می‌توان به تولید و نمایش یک برنامه تلویزیونی درباره دنیای کشتی زنان اشاره کرد؛ برنامه‌ای که در دهه ۱۹۸۰ پنج سال پخش شد و نام جکی استالونه را سر زبان‌ها انداخت.

به گزارش همشهری آنلاین، جکی استالونه با نام اصلی ژاکلین فرانسیس در ۱۵ سالگی از خانه گریخت و چند سال بعد نخستین زن آمریکایی لقب گرفت که برنامه روزانه درباره ورزش زنان و پاورلیفتینگ در واشنگتن دی‌سی اجرا می‌کرد. مدتی بعد سالن ورزشی تمام‌زنامه خود را افتتاح کرد و البته بزرگ‌ترین علاقه‌اش دنیای ستاره‌ها بود. او در ۱۹۸۹ کتاب “قدرت ستاره: راهنمای اخترشناسانه به فراقدرت” را منتشر کرد که شهرتی فراوان برایش در این عرصه به ارمغان آورد.

خانم استالونه ۱۵ سال در دنیای اخترشناسی و نجوم زیر نظر استادان نامدار درس خواند و مطالعه کرد و چنان در این عرصه پیش رفت که تلاش‌هایش به پذیرفته شدن رشته اخترشناسی در بسیاری از دانشکده‌ها و دانشگاه‌ها انجامید. او گاهی خود را مامان راکی، مامان رمبو و مامان استالونه هم می‌نامید تا به دستاوردهای سینمایی پسر بزرگش ادای احترام کند.

0

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن