Uncategorized

درد دل یک طرفدار تراختور/آقای کیانی تو سالها کاپیتان ما بودی این حرف درستی نبود

یکی از طرفداران تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در پیامی که به سایت تماشاگرآنلاین ارسال کرده ضمن تشکر از زحمات چند ساله مهدی کیانی کاپیتان سابق تراکتورسازی از او به سبب یک مصاحبه گله کرده است.

این طرفدار تراکتور که خود را رضا مجیری معرفی کرده با استاند به گفت و گوی چندی پیش کیانی در رسانه ها این گونه برایمان درد دل کرده است.

مدتی پیش مصاحبه ای از مهدی کیانی در خبرگزاری های رسمی کشور دیدم با این تینر که:خوشحالم از یک تیم بزرگ به تیم بزرگتری چون سپاهان رفته ام.

کیانی در بخشی این مصاحبه گفته:خوشحالم از یک تیم بزرگ به تیم بزرگ‌تری چون سپاهان آمدم، سپاهان هواداران خوبی دارد اما هیچ‌وقت محبت‌های هواداران تراکتور را فراموش نمی‌کنم.
بازیکن جدید سپاهان گفت: در این ۲ یا ۳ سال مدیرهایی بودند که دوست نداشتند من در تیم باشم اما به عشق هوادار حضور داشتم؛ ممنونم از هواداران سپاهان که ما را شرمنده کردند و احساس غربت نکردیم.

حالا صحبت من با آقای کیانی این است که خدمتشان عرض کنم شما که به گفته خودت ۱۰ سال کاپیتان تیم ما بودی با احترام به تیم سپاهان و هوادارانش چگونه این تیم را بزرگتر از تراکتورسازی می دانی و می گویی خوشحالی از یک تیم بزرگ به تیم بزرگتری آمده ای.

البته که سپاهان تیم خوب و بزرگی است اما آیا از تراکتور با این همه طرفدار در سراسر ایران بزرگتر است.

آقای کیانی قدردان زحمت های شما هستیم اما این رسمش نبود…

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

بستن
بستن