تراکتورسازی

تراکتوری ها بی خیال بازیکنی شوند که قلبش با پرسپولیس است

رئیس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال در خصوص پرونده شکایت باشگاه تراکتورسازی از مهدی ترابی می گوید: شکایت تراکتورسازی به دست ما رسیده بود اما ناقص بود و اخطار رفع نقص برای این باشگاه فرستادیم که مدارکشان را کامل کنند. هر زمان مدارک تراکتوری ها کامل شود، رسیدگی را شروع می کنیم.

وثوق احمدی درباره حکم کلی این گونه پرونده ها می افزاید: به عنوان یک اصل کلی، زمانی که یک بازیکن قرارداد داشته باشد و همزمان قرارداد جدیدی امضا کند، به این معناست که قرارداد قبلی خود را فسخ کرده است و اگر این فسخ غیرموجه باشد، بازیکن بین چهار تا ۶ ماه محروم می شود و باشگاهی که قرارداد دوم را بسته، به جرم تحریک بازیکن، از دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم می شود.

با همه این حرف ها به نظر می رسد درگیری تراکتور با پرونده ترابی اصلا به نفع تراکتوری ها نیست. ترابی بارها اعلام کرده قلبش با پرسپولیس است و از بچگی آرزو داشته در این تیم بازی کند.

حالا تصور کنید تراکتور در این پرونده پیروز شود آیا اولا طرفداران تراکتور ترابی را می پذیرند و دوم آن که ترابی با کدام انگیزه می خواهد برای تراکتوری ها یک بازیکن کارا باشد.

البته نمی خواهیم بگوییم تراکتوری ها از حقشان بگذرند حرفمان این است که آنچنان درگیر این پرونده نشوند که از بازار نقل و انتقالات غافل شوند مساله ای که پرشورهای تراکتور از آن ناراضی اند.

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

3 Comments

    1. خبرگذاری محترم .شما چرا عدالت رو رعایت نمیکنی ترابی با تراکتور قرارداد بسته .ما نمیخاهیم ترابی واسه تراکتور بازی کنه میخاهیم محروم بشه تا قرارداد الکی نبنده. ما خواهان اجرایی قانونیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

بستن