لیگ برتر

استوکس و استنلی؛ گرگ خانه و شیر بیرون

رقابت های لیگ برتر در حالی به هفته یازدهم رسیده است که رقابت گلزنان برای کسب عنوان آقای گلی و به ثمر رساندن گل های بیشتر روز به روز افزایش پیدا می کند.

تا الان ۱۶۸ گل در بازی‌های انجام شده در لیگ برتر به ثمر رسیده و آنتونی استوکس مهاجم تیم تراکتورسازی با زدن هشت گل در صدر جدول گلزنان قرار دارد. استنلی کی روش دیگر مهاجم خارجی لیگ برتر و بازیکن برزیلی سپاهان نیز با هفت گل در رده دوم بهترین گلزنان این فصل است. آماری که به نسبت دیگر لیگ‌های فوتبال باشگاهی در جهان نیز آمار بدی به حساب نمی‌آید.

استوکس؛ گرگ خانگی و استنلی؛ شیربیرون

آنتونی استوکس در این فصل ۸ گل در این فصل به ثمر رسانده است و او ۶ گل از این گل‌ها را در بازی‌های خانگی به ثمر رسانده است. اما استنلی کی روش نفر دوم لیست بهترین گلزنان لیگ برتر برعکس استوکس، از هفت گلش ۴ گل را در بازی‌های خارج از خانه و ۳ گل را در بازی‌های خانگی به ثمر رسانده است. وحید خشتان سومین گلزن برترلیگ برتر نیز در این فصل ۵ گل زده، ۲ گل در بازی‌هایی که میزبان بوده‌اند و ۳ گلش را در بازی‌های خارج از خانه زده است. اما امین قاسمی نژاد مهاجم پدیده همین تعداد گل را با شرایط متفاوت زده است به طوری که او ۳ گل خانگی و ۲ گل در خارج از خانه زده است. در بین مهاجمان لیگ برتر یونس شاکری نیز ۴ گل را در زمین حریفان و ۱ گلش را در مشهدو در زمان میزبانی پدیده به ثمر رسانده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

بستن