سلبریتی هاچند رسانه ای

عکس:آبگوشت خوری بازیگر زن هالیوودی در تهران

ژولیت بینوش، بازيگر‌ سینمای فرانسه و سينماي تجاري به دعوت مرحوم عباس کیارستمی ۱۰ سال قبل در اوایل بهار به ایران آمد و یک هفته در ایران اقامت داشت.

به گزارش گردشگر آنلاین/ او که می‌خواست در فیلم کیارستمی بازی کند برای شناخت بیشتر به ایران سفر کرد و همان موقع گفت: «ایرانیان بسیاری به غرب سفر کرده‌اند وحالا نوبت غربی‌هاست که به این کشور سفر کنند و آن را بیشتر بشناسند.» او در این سفر به دنبال ۲ هدف مهم بود؛ یکی شناختن عباس کیارستمی و بعد دیدن ایران کشوری که کیارستمی از آن آمده بود.

سفر او بعد از رفتنش رسانه‌ای شد و عکس‌های بینوش با حجاب اسلامی در حال خوردن آبگوشت خیلی زود روی جلد همه روزنامه‌ها رفت. او که سفر بی‌دغدغه و به دور از مزاحمت‌های رسانه‌ای داشت از ایران و کیارستمی شناخت خوبی پیدا کرد و در فیلمش که کپی برابر اصل بود بازی کرد و یک بار دیگر جایزه بهترین بازیگر جشنواره کن را برد و ژولیت بینوش درباره ایران گفته بود: «سنت مردم ايران يک سنت خوشامدگويی و واقعا مهمان‌نوازانه است و اين در دنيايی اتفاق می‌افتد که مردم از يکديگر می‌ترسند. اين شيوه برخورد و خوشامدگويی نسبت به غريبه‌ها واقعا برايم خوشايند بود. من واقعا از رانندگی مردم تهران شگفت‌زده شدم. قبلا هرگز مشابه آن را نديده بودم. من دوست داشتم يک روز در خيابان‌های تهران رانندگی کنم اما واقعا از رانندگی اين مردم وحشت کردم.»

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

بستن
بستن