سلبریتی ها

حرف های تکان دهنده زنی که از رابطه مخفیانه شوهرش با خواهر خود خبردار شد

رابطه مردی با خواهر زنش، به چهار سال زندگی مشترك پایان داد.

زنی با حضور در شعبه ۲۴۰ دادگاه خانواده با بیان اینكه «شوهرم لیاقت پاكدامنی من را در زندگی نداشت»، مدعی شد:‌ چهار سال است كه از زندگی مشترك ما می‌گذرد و یك فرزند پنج ماهه داریم. شوهرم متاسفانه با خواهرم رابطه دارد و من این ماجرا را بعد از به دنیا آمدن فرزندمان متوجه شدم.


وی در مورد نحوه اطلاع از این موضوع گفت:‌ در دوران نقاهت بارداری در خانه پدر و مادرم بودم. یك شب به همراه برادرم برای برداشتن وسایل به خانه رفتم و آنجا بود كه متوجه شدم شوهرم با خواهرم رابطه دارد. ابتدا اصلا نمی‌توانستم باور كنم كه خواهرم در حق من خیانت كرده است ولی بعد از مدتی كه توانستم بر خودم مسلط شوم به واقعیت پی بردم.

این زن جوان با بیان اینكه «شوهرم از همكاران خواهرم است و به واسطه او به خانواده‌مان معرفی شده بود»، اظهار كرد: بارها از خواهرم پرسیدم كه اگر تو به این مرد علاقه داشتی چرا او را برای زندگی كردن به من معرفی كردی؟ ولی او هر بار در پاسخ می‌گفت اصلا به شوهرت علاقه‌ نداشتم و اگر رابطه‌ای بوده به اصرار او بوده است.
شوهر ۲۴ ساله این زن نیز به رییس دادگاه گفت: من چهار سال از همسرم كوچكتر هستم. به او علاقه زیادی دارم ولی با او بودن مرا شاد نمی‌كند و زمانی كه كنارش هستم احساس خاصی ندارم.
وی ادامه داد: همسرم موقعیت شغلی خوبی داشت و به همین خاطر با او ازدواج كردم.
زن جوان عنوان كرد: من از تمام حق و حقوق خودم می‌گذرم ولی حضانت بچه‌ام را برای همیشه می‌خواهم زیرا شوهرم لیاقت پدر بودن را ندارد و نمی‌تواند بچه من را به خوبی تربیت كند. تحت هیچ شرایطی از خواسته‌ام كوتاه نمی‌آیم و خواهان طلاق هستم.
رییس دادگاه پس از شنیدن اظهارات طرفین حكم طلاق را صادر كرد.

منبع:تی وی پلاس

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

بستن