تراکتورسازی

آمریکا، تراکتورسازی را تحریم کرد!

سپاهان هم تحریم شده است

وزارت خزانه‌داری آمریکا در تازه‌ترین اقدام ضدایرانی خود چند شرکت و بانک ایرانی را تحریم کرد.

به گزارش خبرورزشی، وزارت خزانه‌داری آمریکا در تازه‌ترین اقدام ضدایرانی خود سه بانک ایرانی، تراکتورسازی ایران و فولادمبارکه اصفهان را به همراه تعدادی شرکت و موسسه دیگر تحریم کرد.
آمریکا، اردیبهشت امسال با فرمان اجرایی «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور این کشور از برجام خارج شد. دولت ایران از آمریکایی‌ها به دلیل نقض پیمان مودت سال ۱۳۳۴ به دادگاه لاهه شکایت کردند.
تحریم‌های امشب وزارت خزانه‌داری چند روز پس از آن اعمال شده که دادگاه لاهه قراری موقت صادر کرد و از آمریکا خواست که تا نهایی شدن رسیدگی به این پرونده، از اعمال تحریم‌های جدید علیه ایران خودداری کند.
در بیانیه امشب دفتر نظارت بر دارایی‌های خارجی وزارت خزانه‌داری آمریکا، از اعمال تحریم‌های جدید با عنوان «ضدتروریستی» یاد شده و به در پی آن۲۰ شرکت، بانک و شرکت سرمایه‌گذاری ایرانی تحریم شده اند که نام کارخانه‌های تراکتورسازی تبریز و فولاد مبارکه اصفهان در میان این شرکت‌ها دیده می‌شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

One Comment

  1. سپاهان تحریم شده چون زیر مجموعه صنایع فولاد مبارکه هست اما تیم فوتبال تراکتور قسر در رفته چون دیگه زیر مجموعه کارخونه نیست البته شاید به خاطر تشابه اسمی یا مالکیت قبلی احتمال خطر همچنان وجود داشته باشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

بستن